sobota , 22 czerwiec 2024

Home » Wszystkie » 7 korzyści z bycia brzydką – zgadzasz się?

7 korzyści z bycia brzydką – zgadzasz się?

16 lipca 2014 5:00 Kategoria: Wszystkie, Zabawne Komentarzy: A+ / A-
Autentyczne ogłoszenie w z lokalnej gazety

Autentyczne ogłoszenie w z lokalnej gazety

Uważasz się za brzydką? Nie przejmuj się – bycie kimś brzydkim ma swoje plusy. Oczywiście tytuł sformułowałem celowo lekko prowokacyjnie, nie odnoś go bezpośrednio do siebie – to wpis z pewną nutą ironii.

Kilka dni temu  trafiłem na artykuł Najbrzydsze kobiety! Będziesz w szoku!

Rzeczywiście byłem w szoku – to niesmaczne, że ktoś zrobił research zdjęć nie do końca atrakcyjnych kobiet i wstawił je do „rankingu” bez ich wiedzy i tym bardziej zgody. Zacząłem się rozczulać nad ich losem i wówczas wpadłem na pomysł dzisiejszego wpisu – a, że sam do urodziwych nie należę, pisało mi się znacznie łatwiej. I tak powstała lista 7 korzyści z bycia brzydką:

1. Brak chamskich zaczepek

Wracasz z pracy (w mini). Masz czerwone szpilki, blond włosy i dosyć swojego szefa. Do tego na murku przy chodniku prowadzącym do Twojego domu znowu siedzą robotnicy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowego. Mają problemy z rurami…

Wiesz jak zachowują się te prostaki w podobnych sytuacjach?  Ale to tylko fantazja – nie wracasz z pracy w mini… Więc problem Ciebie nie dotyczy.

2. Zazdrość i zawiść koleżanek

Kolejna rzecz którą masz „z bani” – powszechnie wiadomo, że o ile mężczyźni poznając nową, do tego atrakcyjną kobietę bywają nią zachwyceni, u  kobiet bywa zgoła odwrotnie. Na dzień dobry zostaje obsmarowana zaraz po wyjściu z pomieszczenia. Insynuuje się już nie tyle, czy dostała się tu przez łóżko, a co najwyżej przez czyje. Iloraz IQ nie chodzi u kobiety w parze z atrakcyjnym wyglądem – przynajmniej takie można mieć wrażenie słuchając kobiet referujących wady i zalety nowej (atrakcyjnej) koleżanki z pracy.

3. Ryzyko zdrady

Jedną z największych obaw w każdym związku jest obawa o zdradę partnera. Odejdzie z inną, zakocha się, wybierze młodszą. No, a tu takiego problemu nie mamy. Tzn. możesz być spokojna bo Twój partner takich obaw nie ma, a zależy Ci na jego szczęściu, prawda?;)

Przeczytaj także: „Komplementy”- akurat tych konkretnie nie bierz dosłownie >>>

4. Oszczędności

Tak jak z inwestowaniem w stary samochód – po co to robić skoro i tak wiadomo,  że nic z tego nie będzie? Choć akurat właściciele starych aut mają jeszcze szanse że ich samochód nabierze wartości z chwilą gdy zostanie uznany za zabytkowy. Nie warto w tej sytuacji inwestować w urodę. Za to można te pieniądze przeznaczać na inne cele, podróże, hobby, pakiet NC +…

5. Niechciana sława

Ludzie nie robią Ci zdjęć na ulicy, czy z ukrycia w tramwaju. Nikt nie podbiera też fotek z Twojego profilu na FB czy w serwisie Fotka.pl, a jak wiemy mogłyby mieć one wiele zastosowań np. w reklamach serwisów randkowych, czy w ściemnianych profilach martymonialnych, a nawet w ogłoszeniach towarzyskich. Koszmar prawda?

6. Brak pola dla bezpodstawnych oskarżeń i insynuacji

Podobnie jak na wstępie. To przecież kobiety piękne „zawdzięczają wszystko urodzie” – no przecież nie inaczej!

7. Mężczyźni lubią oryginalność

A na potwierdzenie, autentyczne zdjęcie potwierdzające tę tezę. Jest podaż – czyli musi być i popyt.

7 korzyści z bycia brzydką – zgadzasz się? Reviewed by on . [caption id="attachment_1681" align="aligncenter" width="574"] Autentyczne ogłoszenie w z lokalnej gazety[/caption] Uważasz się za brzydką? Nie przejmuj się – b [caption id="attachment_1681" align="aligncenter" width="574"] Autentyczne ogłoszenie w z lokalnej gazety[/caption] Uważasz się za brzydką? Nie przejmuj się – b Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top