wtorek , 16 kwiecień 2024

Home » Obserwacje » Prawidłowości » Ewelina Lisowska – dziękujemy! Od dziś Polacy wŁĄczają, a nie wŁANczają

Ewelina Lisowska – dziękujemy! Od dziś Polacy wŁĄczają, a nie wŁANczają

30 grudnia 2014 10:01 Kategoria: Prawidłowości, Wszystkie Komentarzy: A+ / A-

Dziękujemy ! (fot. zrzut z profilu Media Expert na Youtube)

Wobec przelewającej się krytyki i hejtu w stosunku do osoby Eweliny Lisowskiej, dostrzegam wielki plus całej kampanii świątecznej Media Expert. Jeden z najpowszechniejszych błędów językowych popełnianych przez Polaków zostanie najpewniej na trwałe wyeliminowany z codziennej mowy.

Ileż to razy zwracałem rodzinie, znajomym uwagę „włącza się, a nie włancza”. Do czasu, aż kolega z pracy zwrócił mi uwagę że „u nas na wsi się od wieków włancza” – i w sumie miał rację.

Sieć zalały komentarze i memy bijące często w samą Ewelinę Lisowską. Pomijam, że ich agresywny charakter w stosunku do niej (a nie domu mediowego, który rozplanował zakup mediów i klienta który go zaakceptował) jest przejawem powiedzmy „ograniczenia” horyzontów, ale istotne jest to, że od teraz wszyscy Ci, którzy obecnie hejtują w zasadzie „nie będą mieli prawa” wŁANczać – nawet jeśli nadal wŁANcza się u nich na wsi. Oj bardzo by to źle świadczyło o takiej osobie, która pomimo usłyszenia 1000 razy Eweliny w reklamie Media Expert nadal po tym wszystkim wŁANcza…

Przeczytaj także: dlaczego w 2015 r WOŚP nie pobije kolejnego rekordu >>>

Administrator fanpage’a Media Expert jest wystawiony na ciężką próbę . Nawet w postach na inne tematy niż kampania z Eweliną Lisowską, większość komentarzy dotyczy właśnie jej:

Post użytkownika Media Expert.

 

Choć było też i kilka zabawnych komentarzy, jak np. ten

 

Reasumując, choć eksperci i  Kowalscy uważają inaczej, reklama Media Ekspert z Eweliną Lisowską  nie jest samym złem, bo ma szansę wyplenić z języka polskiego raz na zawsze jeden z najczęściej popełnianych błędów.

Nie włanczam, tylko WŁĄCZAM!

Ewelina Lisowska – dziękujemy! Od dziś Polacy wŁĄczają, a nie wŁANczają Reviewed by on . [caption id="attachment_2030" align="aligncenter" width="592"] Dziękujemy ! (fot. zrzut z profilu Media Expert na Youtube)[/caption] Wobec przelewającej się kry [caption id="attachment_2030" align="aligncenter" width="592"] Dziękujemy ! (fot. zrzut z profilu Media Expert na Youtube)[/caption] Wobec przelewającej się kry Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top