sobota , 22 czerwiec 2024

Home » Warto » Produkty » „Aplikacja uspokajająca” dzieci – z Polski. Bee Clever App

„Aplikacja uspokajająca” dzieci – z Polski. Bee Clever App

3 grudnia 2018 5:51 Kategoria: Produkty, Przekonaj się Komentarzy: A+ / A-

damowa aplikacja dla dzieci Bee Clever App freeBee Clevert App (free), to aplikacja „uspokajająca” na Android, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia, które celem jest uczenie dzieci cierpliwości oraz promowanie pomagania innym. Gra Bee Clever App została zaprojektowana przez zespół psychologów, pedagogów i programistów z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji terapeutycznych. Aplikacja Bee Clever App pochodzi z Polski.

„Aplikacja uspokajająca” dzieci – z Polski. Bee Clever App

Gra Bee Clever App to mówiąc w pewnym uogólnieniu aplikacja uspokajająca. To powolna gra dla małych dzieci (2-5 lat). W grze „jesteś” pszczołą, a Twoim zadaniem jest zbieranie pyłków i robienie miodu. Co ważne gra nie zawiera reklam, przemocy, jest więc bezpieczna dla małych dzieci.

Przecztaj także: Czy gra Fortnite jest bezpieczna?

Aplikacja dla dzieci – 2 lata

Aplikacja dla dwulatków? Tak, a dokładniej gra dla dzieci w wieku od 2 do pięciu lat. Gra Bee Clever App opracowana jest tak, by z jej obsługą, stopniem trudności poradził sobie nawet dwulatek. Postać pszczoły przeciąga się po ekranie przytrzymując ją postać palcem lub dotykając na ekranie miesca, w które chcemy skierować uczynną pszczołę.

Sposób grania pokazany jest na tym filmie:

Aplikacje dla dzieci po polsku?

Wielu rodziców wyszukuje dla swoich pociech darmowych aplikacji po polsku. W przypadku Bee Clever App język nie ma znaczenia, bo większość dzieci w wieku 2-5 lat i tak nie potrafi jeszcze czytać, więc przekaz musi być bardzo prosty do „rozszyfrowania”. Zresztą w tej grze przekaz nie jest wyrażony słowami, więc nie wymaga umiejętności czytania. To, co trzeba robić w grze, to przechodzenie kolejnych poziomów i pomaganie przy tym różnym żyjątkom. Są dwie wersje gry Bee Clever App.

Aplikacja uspokajająca dla dzieci Bee Clever App Free

Aplikacja uspokajająca gra dla dzieci Bee Clever App Free to wersja demo, którą można pobrać tutaj za darmo

>>> aplikacja Bee Clever App FREE w Google Play >>>

To wersja demo, która pozwoli rodzicom i dzieciom zdecydować czy chcą kontynuować korzystanie z aplikacji, ale już płatnej wersji nazwanej po prostu Bee Clver App. Na dzień dzisiejszy aplikacja Bee Clever App (wersja darmowa oraz płatna) dostępne są na system Android. W przyszłości planowane jest stworzenie wersji na iOS – aplikacji dla dzieci na Iphona. Wersja płatna, kosztująca równowartość 3 dolarów, to kolejne 33 poziomy gry dla tych, którym spodobała się wersja darmowa. Wersja płatna Bee Clever App jest do pobrania tutaj:

>>> aplikacja Bee Clever App w Google Play >>> 

Obie gry to też aplikacje dla dzieci na tablet. Można ich używać (w obu wersjach) zarówno na smartfonie, jak i tablecie

damowa aplikacja dla dzieci Bee Clever App

Bezpieczna aplikacja dla dzieci, bez reklam i przemocy – Bee Clever App

Co istotne aplikacja może być używana przez małe dzieci także dlatego, że nie zawiera reklam, więc dziecko nie będzie poirytowane tym, że na ekranie „otworzyło się coś” czego ono nie chciało, a dla rodziców oznacza to także, że dziecko np. nie dokona przypadkowych zakupów z poziomu aplikacji.

Aplikacja dla dzieci opracowana przez zespół psychologów i pedagogów

Wg danych z raportu „Korzystanie z urządzeń mobilnych przez małe dzieci w Polsce” opracowanego już w 2015 przez Fundację Dzieci Niczyje:
z urządzeń mobilnych korzysta 64% dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6,5 lat, 25% – codziennie
69% rodziców udostępnia dzieciom urządzenia mobilne, kiedy muszą zająć się własnymi sprawami
49% rodziców stosuje to jako rodzaj nagrody dla dziecka
79% dzieci ogląda filmy, a 62% gra na smartfonie lub tablecie
26% dzieci posiada własne urządzenie mobilne
63% dzieci zdarzyło się bawić smartfonem lub tabletem bez konkretnego celu

Gra została opracowana przez wrocławską firmę VR Mind z zespołem psychologów, pedagogów oraz programistów mających na swoim koncie osiągnięcia w budowaniu aplikacji terapeutycznych. Dokładniej na ten temat przeczytać można w tym artykule:

Aplikacja dla dzieci Bee Clever App. Darmowa gra na androida dla najmłodszych w wieku 2-5 lat >>>

Aplikacje edukacyjne dla dzieci – Android

Sporo spośród aplikacji edukacyjnych dla dzieci na Android jest płatnych. Inne, te, które są darmowe, też muszą na siebie zarobić, więc mają przeważnie za jeden z głównych celów wymuszenie na użytkowniku zakupu płatnej wersji lub kliknięcie, choćby przypadkowe w reklamy, od których aż roi się na ekranie w trakcie gry. W aplikacji Bee Clever App takiego ryzyka nie ma.

Darmowa gra na Android dla dzieci – Bee Clever App Free trial dostępna jest do pobrania tu >>>

 

„Aplikacja uspokajająca” dzieci – z Polski. Bee Clever App Reviewed by on . Bee Clevert App (free), to aplikacja „uspokajająca” na Android, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia, które celem jest uczenie dzieci cierpliwoś Bee Clevert App (free), to aplikacja „uspokajająca” na Android, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia, które celem jest uczenie dzieci cierpliwoś Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top