niedziela , 14 lipiec 2024

Home » Różności » Trudno sklasyfikować » Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking

Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking

30 grudnia 2013 16:58 Kategoria: Trudno sklasyfikować, Wszystkie Komentarzy: A+ / A-
Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking

Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking

A gdyby tak ustanowić odznaczenia – Brązowe Medale dla burmistrzów najbardziej „brązowych” dzielnic Warszawy?

 

Ten artykuł logicznie rzecz ujmując nigdy nie powinien zostać ukończony. Zakładam, że będę go aktualizował co jakiś czas, o kolejne zdjęcia obrazujące, jak z problemem psich kup radzą sobie władze poszczególnych dzielnic Warszawy, a raczej jak sobie z nim nie radzą. Dlatego będę mógł ukończyć wpis, gdy na trawie przestanie zalegać ostatni psi bobek (więc tylko teoretycznie).

Przewiduję, że w określonych odstępach czasu będziemy mogli przyznawać burmistrzom dzielnic medale. Najwyższym odznaczeniem (można powiedzieć ironicznie „Nagroda g(ł)ówna”) będzie tu okolicznościowy Brązowy Medal. Dzięki formie cyfrowej, wieść o osiągnięciach władz nagradzanej dzielnicy, będzie mogła rozchodzić się możliwie szeroko w Internecie.

Wrażliwy społecznie? Przeczytaj o nieustępowaniu miejsc w środkach komunikacji    >>>

Poniżej, pod artykułem pojawi się z czasem galeria. Mam nadzieję, że pomogą mi ją stworzyć czytelnicy z poszczególnych dzielnic Warszawy. To Was proszę o przesyłanie zdjęć z trawnikami i chodnikami, na których zalegają psie odchody oraz informację, w której dzielnicy je wykonano.

Cała akcja ma za zadanie zwrócić uwagę władz dzielnic na problem „brązowienia trawników i śniegu” na terenach którymi zarządzają. Życzyłbym nam wszystkim, żeby współpraca władz ze Strażą Miejską miała skuteczność równą zwalczaniu mniej śmierdzącego problemu – nieprawidłowo zaparkowanych aut. Kochani Strażnicy Miejscy – dlaczego tego „brązu” nie widzicie?! To jedyny przypadek we wszechświecie, że pieniądze „leżą” na ulicy, a nikt (Straż Miejska) nie chce ich podnieść – czytaj wlepiać mandatów. A ponoć pieniądze nie śmierdzą…

Osobiście, mniej uciążliwe jest dla mnie ominięcie auta na chodniku, niż mycie kolejny raz buta – mojego lub moich dzieci.

Pomysł jest taki. Śmierdzący problem = śmierdzący tytuł dla dzielnicy: Najbardziej Brązowej Dzielnicy Warszawy

Burmistrzom życzę sukcesów i medali – i żeby to Wasze dzieci i wnuki wpadły na …

rozwiązanie tego problemu i je Wam podsunęły.

Na początek proponuję 2 kryteria wyboru Najbardziej Brązowej Dzielnicy Warszawy

– liczby nadesłanych zdjęć,

– zagęszczenia „obiektów” na metr kwadratowy.

Jestem otwarty inne pomysły i z chęcią będę je publikował. Może ktoś ma zdolności i programy graficzne i może zaproponować jak mógłby wyglądać ów Brązowy Medal? Podzielcie się pomysłami w komantarzach.

Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking Reviewed by on . [caption id="attachment_678" align="alignnone" width="567"] Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking[/caption] A gdyby tak ustanowić odznacze [caption id="attachment_678" align="alignnone" width="567"] Najbardziej Brązowa Dzielnica Stolicy – nieustający ranking[/caption] A gdyby tak ustanowić odznacze Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top